Cellulit włóknistyMagnetoterapia przeciwwskazania

Magnetoterapia przeciwwskazania

by
Magnetoterapia przeciwwskazania

Magnetoterapia przeciwwskazania

Jak wiadomo zmarszczki kształtują się na powierzchni ciała tworzą się z upływem czasu. Dotykają każdego i są symbolem nieuchronnego starzenia się. Wyróżniamy zmarszczki mimiczne, spowodowane promieniami UV i wiekiem. Te pierwsze mogą już wystąpić w młodym wieku, a ostatnie zaś są, jak już wcześniej wspomniano, przyczyną starzenia się komórek i utraty elastyczności skóry. Na rynku pojawiło się wiele metod i technologii kosmetycznych które pozwolą wygładzić zmarszczki, zapobiegać im czy częściowo je zlikwidować. Dodatkowo, coraz więcej pojawia się urządzeń, które umożliwiają nam walkę ze zmarszczkami we własnym domu, pozwalając przy tym na oszczędność pieniędzy i czasu.

zmarszczki- zapobieganie, elektrostymulacja
Zmarszczki ? Jak zapobiegać

Jednakże bez względu na rodzaj zmarszczek, nie ma dokładnie określonego wieku na ich pojawienie się. Co więcej, gdy kojarzymy zmarszczki ze starością, często nie jest to właściwe powiązanie, gdyż w dzisiejszych czasach nawet 40 latek/latka nie czuje się staro!

Dlatego warto zadbać o swoją skórę i jej kondycję już wcześniej.Błędem wielu kobiet jest rozpoczęcie walki ze zmarszczkami dopiero w wieku 35-50 lat. Nie jest to najodpowiedniejsza faza wieku gdyż skóra nie jest już wystarczająco elastyczna.

Oto kilka rad na przeciwdziałanie zmarszczkom. Pamiętaj, im wcześniej zaczniesz działać je tym lepiej:

Używaj kremów. Najlepiej tych, które są dostosowane do Twojego wieku oraz skóry. Co więcej, nie warto nastawiać się, na jeden kosmetyk- czasem warto zainwestować w więcej preparatów. Dodatkowo, jeśli masz kapryśną skórę przygotuj się na często zmianę kosmetyku, najlepiej po miesiącu gdy nie zauważysz żadnych efektów. Wybieraj kremy które nawilżą Twoja skórę a w lato- ochronią ją przed promieniami UV.

Pij dużo wody. Pamiętaj aby codziennie wypić przynajmniej 1,5 litrów wody. Woda jest bardzo ważna dla skóry- utrzymuje jej elastyczność i nawilża ją.

Uważaj na to co jesz. Aby uniknąć zbyt widocznych zmarszczek w przyszłości staraj się zażywać jak najwięcej witaminy A, C oraz E. W miarę możliwości spożywaj dużo mleka i owoców które pozytywnie wpływają na produkcje kolagenu. Staraj się także zachować tą samą wagę- nie chudnij zbyt szybko, gdyż skóra może zwiotczeć.

Unikaj nadmiernego opalania- zarówno ograniczaj działanie sztucznego światłą (solarium). Jeśli bardzo lubisz wygrzewać się na słońcu zainwestuj w dobre okulary przeciwsłoneczne oraz w kremy o wysokim filtrze ochronnym.

Zainwestuj w urządzenie, które pomoże Ci stworzyć Twoje prywatne, domowe studio kosmetyczne. Dzięki urządzeniom, bazującym na kawitacji ultradźwiękowej bądź na falach radiowych w prosty i bezpieczny sposób możesz zredukować zmarszczki, poprawić krążenie skóry twarzy czy nawet koloryt skóry twarzy.

Urządzenia przeciwzmarszczkowe które polecamy:

Elektrostymulator GLOBUS Activa 500 Pro

działanie mikroprądów, poprawiające kondycję skóry
nowoczesny aplikator G-Trode w zestawie- ułatwia zabiegi kosmetyczne twarzy
zalety: nieinwazyjne zmniejszanie zmarszczek, redukcja plam na skórze, uelastycznianie skóry a także wspomaga w redukcji tkanki tłuszczowej, wygładza rozstępy i niektóre blizny
60 programów kosmetycznych
58 programów z serii FITNESS i wiele innych

zmarszczki- redukcja, elektrostymulacja

Urządzenie kosmetyczne LipoZero G-150

profesjonalne urządzenie kosmetyczne do redukcji cellulitu, nadmiernej tkanki tłuszczowej. Zmniejsza widoczność zmarszczek (również mimicznych) oraz rozstępów
metoda zabiegu: kawitacja ultradźwiękowa
w zestawie głowica ultradźwiękowa
programy takie jak: drenaż, lipoliza, masaże, efekt liftingu twarzy, przebarwienia na ciele

Magnetoterapia przeciwwskazania
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Back to Top